Fortuna Vitae – originál prof. Turianica

Organicky viazaný jód v tekvicovom oleji

Bezplatné konzultácie a poradenstvo garantujeme priamo od autora patentov produktu Fortuna Vitae – prof. Ing. Ivana Turianicu, DrSc. V prípade, že užívate lieky na štítnu žľazu, radi Vám poskytneme doplňujúce informácie telefonicky, alebo mailom.

Fortuna Vitae – unikátny prírodný produkt, jeden z najväčších svetových objavov v biochémii, ocenený a uznaný špičkovými odborníkmi z Cambridge International School (UK) a chránený patentom Úradu priemyselného vlastníctva SR pre jeho jedinečnú schopnosť riešiť jódový deficit v ľudskom organizme. Základom správneho fungovania ľudského organizmu je práve predpoklad, že štítna žľaza má dostatok jódu a môže zabezpečiť všetky procesy a pochody v našom tele.

Fortuna Vitae charakteristika:

 • je to jediný bezpečný prípravok vhodný pri poruche štítnej žľazy, ako je hypotyreóza (štítna žľaza so zníženou funkciou), hypertyreóza (štítna žľaza so zvýšenou funkciou), struma, zápal štítnej žľazy a iné…
 • zabraňuje vzniku a rozvoju kardiovaskulárnych ochorení a mozgovej porážky,
 • je účinnou prevenciou vzniku ochorení ako sú osteopénia a osteoporóza (môže zlepšiť stav osteoporózy až o 2 stupne),
 • účinne spevňuje kostné tkanivo, zlepšuje zapojenie vápnika a fosforu do zubnej skloviny,
 • je efektívnym prostriedkom na riešenie ekologicky podmieneného jódového deficitu,
 • je účinnou ochranou pri žiarení röntgenom, CT vyšetreniach, MRI a pod.,
 • je efektívnou záchranou organizmu v podmienkach havárii jadrových elektrární,
 • pozitívne ovplyvňuje práceschopnosť, fyziologickú dĺžku života a intelektuálnu, schopnosť populácie,
 • je adekvátnym zdrojom antioxidantov.

Fortuna Vitae zabezpečuje:

 • správny priebeh tehotenstva a vývoj plodu,
 • efektivitu energetického metabolizmu,
 • stimuláciu imunitného systému, obranyschopnosť organizmu a jeho odolnosť voči nepriaznivým vplyvom okolitého prostredia,
 • zlepšenie fyzickej kondície, výkonnosti, celkového psychického stavu, duševnej rovnováhy a tým aj kvality a dĺžky života.

Fortuna Vitae reguluje:

 • procesy detoxikácie produktov metabolizmu,
 • obnovenie buniek, reparáciu tkanív, fyziologickú stabilitu a výkonnosť,
 • metabolizmus bielkovín, tukov, cukrov, minerálnych látok a vody,
 • výrazne spomaľuje proces starnutia buniek.

Fortuna Vitae zvyšuje:

 • obranyschopnosť imunitného systému,
 • efektivitu energetického metabolizmu,
 • intelektuálne schopnosti,
 • kvalitu života a duševnú rovnováhu.
 
Fortuna Vitae

FORTUNA VITAE originál prof. Turianica

Tekvicový olej s aktívnym organicky viazaným jódom Kúpiť Fortuna Vitae
Fortuna Vitae
 

Mária, 43 r.

máj 2012 - 2017

Hypertyreóza s komplikáciou strumy

Prajem krásny deň, v prvom rade by som sa Vám chcela veľmi poďakovať za doporučenie užívať FORTUNA VITAE pri mojej diagnóze /zvýšená činnosť ŠŽ Graves – Basedowova struma/. Bola mi jednoznačne odporučená operácia – odstránenie ŠŽ. Po mesačnom užívaní oleja / napriek prísnemu zákazu od lekára olej v mojom prípade užívať!!! / sa môj zdravot. stav výrazne zlepšil nielen subjektívne, ale aj laboratórne výsledky potvrdili rapídny obrat k lepšiemu. Kým som užívala iba lieky, choroba pretrvávala. Olej prof. Turianicu však zaúčinkoval priam zázračne! Takže operáciu / ktorú považujem nie za vyliečenie, ale spôsobenie trvalo chorobného stavu, keďže jej podstatou je odstránenie životne dôležitého orgánu a doživotné užívanie umelých hormónov /naďalej tvrdohlavo odmietam a dúfam, že mi olej pomôže k úplnému vyliečeniu.

Jediné, čo ma ešte trápi, je mierne zväčšenie ŠŽ oproti jej veľkosti na začiatku ochorenia. Osobne si myslím, že sa jedná o vedľajší nežiadúci účinok Thyrozolu, nakoľko som mala predpísané pomerne vysoké dávky / zo zač. 4- krát denne, potom 3-krát/ Po využívaní 1 fľašky oleja užívam už len 1 tabletku denne. V užívaní oleja pokračujem naďalej napriek zákazu lekára.

 

Po 5 rokoch…

Ahojte anjeli moji! Práve som sa vrátila z Ľubochne ... Doktorka mi urobila ultrazvuk štítnej žľazy ... Povedala, že keby to nevidela na vlastné oči a nezažila to od začiatku, odo dňa, keď som k nej začal chodiť, neuverila by tomu ... Zmenšil sa objem nad 100 ml na 35 ml !!! Povedala, že možno začne veriť na zázraky.

Viem, komu by som mala poďakovať za ten zázrak! Napriek tomu vám nikdy nemôžem dostatočne poďakovať... Keby nebolo vás, moja štítna žľaza by nikdy nebola zdravá a ani ja by som ... Z CELÉHO SRDCA ĎAKUJEM!

S láskou a úctou Maja...

Prosím, pozdravte prof. Turianicu za mňa a ďakujem mu v mojom mene.

Vera, 54 let

august 2016

Hyper a hypofunkce štítné žlázy

Asi před 4 lety jsem se začala cítit velmi slabě, zvracela jsem … Po absolvování vyšetření mi bylo zjištěno autoimunitní onemocnění štítné žlázy, nejprve to byla hyperfunkce, pak hypofunkcia.Začala jsem se informovat o způsobech léčby a náhodou jsem se dozvěděla o Vašem oleji . Zkontaktovala jsem se také s panem profesorem, byl velmi ochotný, za což mu velmi děkuji a začala jsem užívat olej podle jeho rad. Lékařka mi navrhla léky, které jsem ani nezačala užívat a celou dobu jsem užívala jen olej. Chodím pravidelně na kontroly, již asi 1 a půl roku mám hodnoty hormonů v pořádku, cítím se dobře a olej užívám už asi jen 1 krát za týden, nebo i jednou za 2 týdny.

Vřele doporučuji a velmi Vám děkuji !!!!

0

Používame cookies zo služieb tretích strán na marketingové aktivity a na to, aby sme vám mohli poskytnúť lepší zážitok. Prečítajte si o tom, ako používame súbory cookie a ako ich môžete ovládať kliknutím na „Privacy Preferences“.