Fortuna Vitae – účinky

Fortuna Vitae má blahodárne účinky na fungovanie celého organizmu a ten funguje najlepšie vtedy, keď je zabezpečený správny chod celého endokrinného systému vrátane štítnej žľazy.

Štítnu žľazu môžeme prirovnať ku generálnemu riaditeľovi veľkého podniku. Ak má štítna žľaza premenený a uskladnený organický jód v dostatočnom množstve, potom môže zabezpečiť správne riadenie i ďalších žliaz s vnútornou sekréciou – týmus, pankreas, podžalúdková žľaza, epifýza, vaječníky, semenníky, nadobličky a tiež pečeň. Popri tom správne fungovanie štítnej žľazy so zabezpečením optimálnej hormonálnej regulácie metabolizmu prakticky nie je možné v podmienkach ekologicky podmieneného jódového deficitu. Preto náš unikátny výživový doplnok Fortuna Vitae je najlepším zdrojom aktívneho organicky viazaného jódu.

 

Fortuna Vitae plní adaptívnu funkciu (čo sa týka príjmu jódu) a tiež podporuje produkciu hormónov potrebných na reguláciu a kontrolu správnosti priebehu všetkých biochemických aj fyziologických procesov zodpovedných za zdravie a jeho ochranu.

Účinky Fortuna Vitae:

 • normalizuje funkciu štítnej žľazy,
 • je prevenciou vzniku mozgovej porážky, infarktu, civilizačných chorôb vrátane nádorových ochorení, cýst a myómov
 • predchádza vzniku osteoporózy, osteopénie a je účinná pri už rozvinutom ochorení,
 • zlepšuje zapojenie vápnika do kostí a zubnej skloviny,
 • efektívne rieši ekologicky podmienený jódový deficit,
 • chráni organizmus od tvorby a hromadenia voľných radikálov i od poškodzovania buniek a tkanív
 • zlepšuje detoxikačnú činnosť pečene,
 • pôsobí priaznivo na nervovú sústavu (vlasy, nechty, pokožka),
 • zlepšuje pamäť, fyzický výkon, reakčný čas, likviduje únavu,
 • zvyšuje práceschopnosť organizmu, zabezpečuje duševnú rovnováhu,
 • zabezpečuje správny rozvoj mozgu u detí, vysoký intelekt u detí aj dospelých.

 

Fortuna Vitae je účinná pri všetkých ochoreniach štítnej žľazy a umožňuje jej regeneráciuJedná sa predovšetkým o hypofunkciu a hyperfunkciu štítnej žľazy.

Fortuna Vitae je účinná aj v prípade užívania umelých syntentických hormónov, pozri dávkovanie.

 
Fortuna Vitae

FORTUNA VITAE originál prof. Turianica

Tekvicový olej s aktívnym organicky viazaným jódom Kúpiť Fortuna Vitae
Fortuna Vitae
 

Daniela, 36r.

september 2019

Koniec padaniu vlasov

Rada by som sa podelila o skúsenosť s užívaním tekvicového oleja s aktívnym jódom. V mojej 25-ke po narodení mojej dcéry som začala mať problémy so štítnou žľazou – diagnóza -znížená činnosť štítnej žľazy a k tomu 50 mg Euthyrox, ktorý som brala 10 rokov vkuse. V roku 2018 som mala 36 rokov a intenzívne som hľadala cestu ako z tohto kolotoča brania liekov von. Naviac stále mi vo veľkom množstve padali vlasy (nie zopár vlasov, ale celé pramene) a to som mala kedysi vlasy ako levica. Toto sa dialo i napriek stabilizovanej štítnej žľaze a braní liekov, pre ženu prísť o vlasy – na plač.

Nehovoriac o tom, že boli obdobia slabosti, búšenie v hrdle, závraty a pod. Tí, ktorí máte problémy so štítnou žľazou, určite poznáte tieto príznaky. Skúšala som všetky možné cesty, alternatívny liečby, vyhodila popri tom kopec peňazí, až som natrafila na Fortuna Vitae – tekvicový olej s aktívnym jódom. Môžem reálne povedať : STAL SA ZÁZRAK a to bez akéhokoľvek prifarbenia, alebo reklamy!!!! Zrazu som mala viac energie, dobrá nálada, vlasy prestali padať, moje problémy, ktoré som mala prestali a naviac výsledky u lekára potvrdili, že štítna žľaza je úplne v poriadku a to neberiem 3/4 roka lieky!!! Samozrejme mojej lekárke som to nepovedala, veď viete aký názor majú lekári na prírodnú liečbu.

Tekvicový olej môžem len doporučiť, kľudne poskytnem na seba telefónne číslo, ak budete chcieť vedieť viac o mojej skúsenosti. Zároveň by som chcela poďakovať p. Nogovej za jej ústretový prístup, cenné rady aj o derivačnom kúpeli. Človek často zistí, že tie najcennejšie rady sú zadarmo, určite ju kontaktujte, pomôže Vám, to je moja skúsenosť.

Terezka, 58 r.

august 2016

Energia, zlepšenie pamäte …

O Fortuna Vitae sme sa s mužom dozvedeli pri náhodnom stretnutí so susedom. Slovo dalo slovo a rozhovorili sme sa o vnúčatách a deťoch. Sused začal hovoriť, ako „zázračne“ sa dcéra vyliečila po dlhoročných problémoch so štítnou žľazou, ktorú jej už mali operovať a tak isto vnúčatko a manželka sa tiež uzdravili vďaka tomuto olejčeku. Nevedela som, koľko má rokov, ale keď mi povedal že už roky preventívne používa fortuna vitae, vyzeral o 10 rokov mladšie ako môj manžel (pritom bol starší od manžela). Podotýkam, že manžel odmieta akékoľvek lieky a keď videl toho suseda, akú má energiu, nemusela som mu 2x ponúkať, aby sme to začali užívať aj my.

Ja mám po niekoľkých anestéziách problémy s pamäťou a tak isto zo stresov vyvolané depresie. Môžem povedať, že užívame druhú dávku a manžel povedal, že cíti v sebe viac energie a ja som na sebe pobadala, že mi nerobí problém si zapamätať, alebo spomenúť si na niečo. Ďakujem. Veríme Fortuna Vitae a tak objednávame ďalšiu dávku, lebo si myslím, že po dlhšom užívaní spozorujeme na sebe ešte viac zlepšení nášho zdravotného stavu.

Prajeme veľa úspechov a spokojných zákazníkov.

0

Používame cookies zo služieb tretích strán na marketingové aktivity a na to, aby sme vám mohli poskytnúť lepší zážitok. Prečítajte si o tom, ako používame súbory cookie a ako ich môžete ovládať kliknutím na „Privacy Preferences“.