Referencie - Naši spokojní klienti


Vaše skúsenosti a ohlasy na unikátny produkt Fortuna Vitae – originál prof. Turianica – tekvicový olej s aktívnym organicky viazaným jódom
 • Koniec padaniu vlasov

  Rada by som sa podelila o skúsenosť s užívaním tekvicového oleja s aktívnym jódom. V mojej 25-ke po narodení mojej dcéry som začala mať problémy so štítnou žľazou – diagnóza -znížená činnosť štítnej žľazy a k tomu 50 mg Euthyrox, ktorý som brala 10 rokov vkuse. V roku 2018 som mala 36 rokov a intenzívne som hľadala cestu ako z tohto kolotoča brania liekov von. Naviac stále mi vo veľkom množstve padali vlasy (nie zopár vlasov, ale celé pramene) a to som mala kedysi vlasy ako levica. Toto sa dialo i napriek stabilizovanej štítnej žľaze a braní liekov, pre ženu prísť o vlasy – na plač.

  Nehovoriac o tom, že boli obdobia slabosti, búšenie v hrdle, závraty a pod. Tí, ktorí máte problémy so štítnou žľazou, určite poznáte tieto príznaky. Skúšala som všetky možné cesty, alternatívny liečby, vyhodila popri tom kopec peňazí, až som natrafila na Fortuna Vitae – tekvicový olej s aktívnym jódom. Môžem reálne povedať : STAL SA ZÁZRAK a to bez akéhokoľvek prifarbenia, alebo reklamy!!!! Zrazu som mala viac energie, dobrá nálada, vlasy prestali padať, moje problémy, ktoré som mala prestali a naviac výsledky u lekára potvrdili, že štítna žľaza je úplne v poriadku a to neberiem 3/4 roka lieky!!! Samozrejme mojej lekárke som to nepovedala, veď viete aký názor majú lekári na prírodnú liečbu.

  Tekvicový olej môžem len doporučiť, kľudne poskytnem na seba telefónne číslo, ak budete chcieť vedieť viac o mojej skúsenosti. Zároveň by som chcela poďakovať p. Nogovej za jej ústretový prístup, cenné rady aj o derivačnom kúpeli. Človek často zistí, že tie najcennejšie rady sú zadarmo, určite ju kontaktujte, pomôže Vám, to je moja skúsenosť.

  Daniela, 36r. september 2019
 • Silné menštruačné krvácanie

  Touto cestou by som sa chcela podeliť so svojou životnou skúsenosťou so „zázrakom“ zvaným FORTUNA VITAE od profesora Turianicu.

  Presne pred rokom a pol, t. j. v mesiaci júl 2015 som začala mať problémy typu „silné krvácanie pri menštruácii“. Krvácanie bolo neskutočne silné, mala som pocit, že zo mňa odchádza život. Podstúpila som preto aj kyretáž maternice, avšak moje krvácanie neprestávalo. Navštívila som dvoch gynekológov, kde jeden mi povedal, že je potrebné odstrániť maternicu a bude pokoj s krvácaním, avšak druhý mi naznačil, že moje krvácanie môže súvisieť s hormonálnou poruchou. Mala som vtedy 43 rokov.

  Domnievam sa, že túto hormonálnu poruchu spôsobila zrejme silná dávka lieku L-Thyroxin 100, ktorý mi predpísal môj endokrinológ v dobrej mienke, že mi dávka 100 bude pomáhať zvládať moje náročné pracovné vypätie, avšak táto silná dávka „syntetického lieku“ na zníženú činnosť štítnej žľazy, ktorou som trpela, sa obrátila proti mne v podobe silného menštruačného krvácania. Predtým som užívala L-Thyroxin 50, neskôr 75 a následne 100.

  Ľudský organizmus je nevyspytateľný a preto nie je možné odhadnúť vždy všetko na 100%. Bola som bezradná a pomýšľala aj na operačný zákrok, tzv. hysterektómiu maternice. Jedného dňa som klikla na internet a zadala do vyhľadávania slová „silné menštruačné krvácanie“. Myslím si, že to bolo Božie riadenie, aby som tak učinila, aj keď, poviem pravdu, nie som zástancom facebooku a rôznych internetových vyhľadávaní, ale vyplatilo sa. Objavila sa mi ponuka tekvicového oleja FORTUNA VITAE (FV) od skvelého pána profesora Turianicu. Najprv som si pozorne a podrobne prečítala účinky tohto zázračného elixíru a následne kontaktovala pani Máriu N. z pracovného tímu profesora Turianicu a telefonicky popísala svoje zdravotné problémy.

  Pani Mária N. bola neskutočne milá. Požiadala som ju, či by sa nepozrela na moje lekárske záznamy a hodnoty funkcie mojej štítnej žľazy. Ona súhlasila. Neskôr po dohode s prof. Turianicom mi bolo doporučené dávkovanie tekvicového oleja FV.

  Samozrejme som o uvedenom dávkovaní FV informovala aj svojho endokrinológa, ktorému taktiež veľmi pekne ďakujem, že súhlasil s týmto experimentom a postupne som pod jeho dohľadom znižovala dávku „syntetického lieku L-Thyroxin“ a nahrádzala ho organickým jódom obsiahnutým v tekvicovom oleji FV od prof. Turianicu až kým som celkom vynechala syntetický liek a užívala už iba Fortunu Vitae.

  Moje menštruačné krvácanie sa stíšilo a ja sa cítim podstatne lepšie, akurát, že som týmito krvácajúcimi stavmi narušila krvný obraz, ktorý mi kolíše a preto som sledovaná na hematologickej ambulancii, ktorú som dovtedy nepoznala.

  Dňa 22.12.2016 som bola na kontrole u svojho endokrinológa, ktorý ma veľmi milo prekvapil konštatovaním, že moje výsledky štítnej žľazy sú perfektné! Povedal, že moja štítna žľaza sa naštartovala!

  Bol to pre mňa nesmierne vzácny vianočný darček. Aj môj lekár neskrýval radosť a ešte raz mi to zopakoval. Tu musím podotknúť, že posledné 3 mesiace, t. j. október – december 2016 som už vôbec neužívala tekvicový olej FV, pretože som chcela vedieť, či FV budem ešte potrebovať alebo sa moja štítna žľaza aj bez FV zmobilizuje, nakoľko som vedela, že v 12/2016 idem na krvné odbery v súvislosti s činnosťou štítnej žľazy.

  Je to veľmi príjemný pocit vedieť, že tak dôležitý orgán, akým je v ľudskom tele „štítna žľaza“, pracuje tak, ako má. Nebyť internetu a tohto unikátneho, podotýkam prírodného, produktu, od profesora Turianicu, ktorý bol ocenený a uznaný špičkovými odborníkmi z Cambridge International School (UK) a ktorý je chránený patentom Úradu priemyselného vlastníctva SR, bol by môj zdravotný problém pretrvával, príp. by som sa možno bola podrobila aj vážnemu operačnému zákroku hysterektómii, t. j. odstráneniu maternice.

  Touto cestou vyjadrujem svoje úprimné a srdečné poďakovanie pánovi prof. Ing. Ivanovi Turianicovi, DrSc. a jeho skvelému tímu. Zvlášť ďakujem aj pani Márii N., ktorej ochota pomôcť mi, bola neskutočne veľká a nebyť tejto milej panej z tímu profesora Turianicu, neviem, akým smerom by som sa bola uberala.

  Keďže viem, že mojej štítnej žľaze pomohol tekvicový olej Fortuna Vitae, nedalo mi, nepodeliť sa o túto moju životnú skúsenosť aj s ostatnými, ktorí trpia poruchou štítnej žľazy. Môžem iba vrelo odporúčať tento unikátny prírodný produkt na podporu endokrinologického systému. Určite si tento unikát ešte doprajem, avšak už iba preventívne, a to nielen sebe, ale aj mojej rodinke, pretože viem, že nepoškodí, ba naopak zlepší viacero životných funkcií ľudského organizmu.

  Prajem celému tímu profesora Turianicu, ako aj tým, ktorí čítajú túto moju referenciu veľa šťastia, zdravia a správnych životných rozhodnutí.

  S pozdravom

  Marcela, 44 rokov január 2019
 • Hypertyreóza s komplikáciou strumy

  Prajem krásny deň, v prvom rade by som sa Vám chcela veľmi poďakovať za doporučenie užívať FORTUNA VITAE pri mojej diagnóze /zvýšená činnosť ŠŽ Graves – Basedowova struma/. Bola mi jednoznačne odporučená operácia – odstránenie ŠŽ. Po mesačnom užívaní oleja / napriek prísnemu zákazu od lekára olej v mojom prípade užívať!!! / sa môj zdravot. stav výrazne zlepšil nielen subjektívne, ale aj laboratórne výsledky potvrdili rapídny obrat k lepšiemu. Kým som užívala iba lieky, choroba pretrvávala. Olej prof. Turianicu však zaúčinkoval priam zázračne! Takže operáciu / ktorú považujem nie za vyliečenie, ale spôsobenie trvalo chorobného stavu, keďže jej podstatou je odstránenie životne dôležitého orgánu a doživotné užívanie umelých hormónov /naďalej tvrdohlavo odmietam a dúfam, že mi olej pomôže k úplnému vyliečeniu.

  Jediné, čo ma ešte trápi, je mierne zväčšenie ŠŽ oproti jej veľkosti na začiatku ochorenia. Osobne si myslím, že sa jedná o vedľajší nežiadúci účinok Thyrozolu, nakoľko som mala predpísané pomerne vysoké dávky / zo zač. 4- krát denne, potom 3-krát/ Po využívaní 1 fľašky oleja užívam už len 1 tabletku denne. V užívaní oleja pokračujem naďalej napriek zákazu lekára.

   

  Po 5 rokoch…

  Ahojte anjeli moji! Práve som sa vrátila z Ľubochne ... Doktorka mi urobila ultrazvuk štítnej žľazy ... Povedala, že keby to nevidela na vlastné oči a nezažila to od začiatku, odo dňa, keď som k nej začal chodiť, neuverila by tomu ... Zmenšil sa objem nad 100 ml na 35 ml !!! Povedala, že možno začne veriť na zázraky.

  Viem, komu by som mala poďakovať za ten zázrak! Napriek tomu vám nikdy nemôžem dostatočne poďakovať... Keby nebolo vás, moja štítna žľaza by nikdy nebola zdravá a ani ja by som ... Z CELÉHO SRDCA ĎAKUJEM!

  S láskou a úctou Maja...

  Prosím, pozdravte prof. Turianicu za mňa a ďakujem mu v mojom mene.

  Mária, 43 r. máj 2012 - 2017
 • Potenie, únava, zlý spánok sú už minulosťou

  …život človeka s poškodenou štítnou žľazou je na zaplakanie. Môj manžel mal neustále problém s potením, s únavou, chrápal a už sa to nedalo vydržať, bolo to vyslovene trápenie. Avšak nemusím hovoriť, že tabletky sa neustále zvyšovali…z 25 na 75.

  Môjmu mužovi, ako začal užívať Fortuna Vitae, sa otočil život o 180 stupňov. Je v kľude, nepotí sa, je vitálny, lepšie spí a lepšie sa aj cíti.

  Ďakujeme, že takýto produkt existuje…

  Andrea, Martin, 36 r. august 2016
 • Organický viazaný jód namiesto umelých hormónov

  Som veľmi vďačná, že som Vás našla na internetovej stránke. Každý mesiac si objednávam tento úžastný olej, ktorý je mojim elixírom života. Aj lekár sa čuduje, že mám také dobré výsledky so štítnou žľazou. Nechcem prezradiť tajomstvo, že namiesto predpísaných liekov beriem olej Fortuna Vitae. Mne to pomáha, preto ho doporučujem každému, kto má problémy so štítnou žľazou .

  Radšej budem brať organický jód ako umelé hormóny.

  Emma, 59 r. august 2016
 • Hyper a hypofunkce štítné žlázy

  Asi před 4 lety jsem se začala cítit velmi slabě, zvracela jsem … Po absolvování vyšetření mi bylo zjištěno autoimunitní onemocnění štítné žlázy, nejprve to byla hyperfunkce, pak hypofunkcia.Začala jsem se informovat o způsobech léčby a náhodou jsem se dozvěděla o Vašem oleji . Zkontaktovala jsem se také s panem profesorem, byl velmi ochotný, za což mu velmi děkuji a začala jsem užívat olej podle jeho rad. Lékařka mi navrhla léky, které jsem ani nezačala užívat a celou dobu jsem užívala jen olej. Chodím pravidelně na kontroly, již asi 1 a půl roku mám hodnoty hormonů v pořádku, cítím se dobře a olej užívám už asi jen 1 krát za týden, nebo i jednou za 2 týdny.

  Vřele doporučuji a velmi Vám děkuji !!!!

  Vera, 54 let august 2016
 • Euthyrox som vymenila za Fortuna Vitae

  Dobrý deň moje meno je Nikoleta, bývam v Bratislave a touto cestou sa s vami chcem podeliť o moju skúsenosť s týmto zázračným olejom – Fortuna Vitae.

  Pred menej ako 2 rokmi mi zistili hypofunkciu štítnej žľazy. Bývalo mi nenormálne špatne, pretože hormóny si naozaj doslova robili, čo chceli, neprajem nikomu. Lekári začali samozrejme s liečbou, čím iným ako hormónmi Euthyrox, najskôr malé dávky, potom väčšie a väčšie, tak som ich počúvala ako ovečka. Myslím si, že lekári to liečia ako na páse. Keď som začala pociťovať nežiadúce účinky hormónov, tak som to povedala lekárke a zároveň som ich vysadila. Podľa nich neúnosné ako si to predstavujem. Ja som si zistila, čo to vlastne tá hypofunkcia znamená a zistila som, že je to nedostatok jódu v tele. Kamarátka mi poradila váš olej – Fortuna Vitae, ktorý je síce dosť drahý, ale zdravie je na nezaplatenie. Že nech ho vyskúšam, tak som aj.

  Bola som na kontrole u lekárky a povedala som jej, že neberiem hormóny a tak no čo myslíte? Nechcela o tom ani počut…. brala som naďalej váš olej – a išla som na kontrolu k inému lekárovi a pozrime sa, diagnóza: NIE JE POTREBNÁ ŽIADNA LIEČBA !!!!!!

  A to všetko iba vďaka mojmu odhodlaniu a vášmu oleju. Týmto sa chcem veľmi poďakovať za možnosť a vyriešenie mojho zdravia vďaka prírodnej liečbe. Chcela by som každému povedať, aby sa nebál vyskúšať najskôr prírodnú liečbu než začne do seba sypať tú chémiu pod názvom LIEKY. Ďakujem.

  Nikoleta, 30 r. august 2016
 • Energia, zlepšenie pamäte …

  O Fortuna Vitae sme sa s mužom dozvedeli pri náhodnom stretnutí so susedom. Slovo dalo slovo a rozhovorili sme sa o vnúčatách a deťoch. Sused začal hovoriť, ako „zázračne“ sa dcéra vyliečila po dlhoročných problémoch so štítnou žľazou, ktorú jej už mali operovať a tak isto vnúčatko a manželka sa tiež uzdravili vďaka tomuto olejčeku. Nevedela som, koľko má rokov, ale keď mi povedal že už roky preventívne používa fortuna vitae, vyzeral o 10 rokov mladšie ako môj manžel (pritom bol starší od manžela). Podotýkam, že manžel odmieta akékoľvek lieky a keď videl toho suseda, akú má energiu, nemusela som mu 2x ponúkať, aby sme to začali užívať aj my.

  Ja mám po niekoľkých anestéziách problémy s pamäťou a tak isto zo stresov vyvolané depresie. Môžem povedať, že užívame druhú dávku a manžel povedal, že cíti v sebe viac energie a ja som na sebe pobadala, že mi nerobí problém si zapamätať, alebo spomenúť si na niečo. Ďakujem. Veríme Fortuna Vitae a tak objednávame ďalšiu dávku, lebo si myslím, že po dlhšom užívaní spozorujeme na sebe ešte viac zlepšení nášho zdravotného stavu.

  Prajeme veľa úspechov a spokojných zákazníkov.

  Terezka, 58 r. august 2016
 • Upravené parametre štítnej žľazy, zlepšenie spánku…

  Dobrý deň, chcem sa s vami podeliť o moje skúsenosti s olejom prof. Turianicu. Obdobie plné stresu a náročných zmien spôsobilo, že som pociťovala únavu, skleslosť a celkový diskomfort. Nevyhla som sa vyšetreniu u endokrinológa, ktorý ma pri zistených výsledkoch okamžite chcel nastaviť na lieky. Mám veľký rešpekt pred lekárskou vedou, ale nepovažujem za správne hneď pri prechodne zhoršenom stave nastaviť lieky doživotne. Chcela som skúsiť niečo šetrnejšie a hlavne bez vedľajších účinkov. Našla som na internete olej prof. Turianicu a skúsila som ho.

  Nuž a moja skúsenosť? Okrem toho, že skvele chutí, má vynikajúce účinky. Užívala som 3 fľaše za sebou a všetky moje odchýlky sa upravili. Okrem hodnôt štítnej žľazy resp. hustoty kostí, výrazne zlepší psychickú pohodu, upraví chuť do jedla, zlepší spánok (jeho dĺžku aj kvalitu). Jeho účinky ma presvedčili a odvtedy si každoročne doprajem aspoň 1 – 2 mesačnú preventívnu kúru.

  Vrele odporúčam každému.

  Erika, 45 r. júl 2016
 • Strach, úzkosť, panika….. vhupla som späť do života!

  V krátkosti by som zhrnula môj príbeh, aby som sa podelila o skúsenosti s Fortuna Vitae.

  Začalo to v roku 2013, keď moje telo si povedalo dosť a odzrkadlilo sa to najmä na psychickej stránke. Ako keby niekto luskol prstom a ja som dostala strach. Príšerný strach takmer zo všetkého, napr. vychádzať z domu, ostať sama, ísť do obchodného centra, strach z ľudí, atď.. Zrazu ako keby sa mi v mozgu robili nevysvetliteľne chemické reakcie, ktoré si nevyberali čas. Prejavy boli príšerné- tma pred očami, vysoký tep, studený pot, triaška, tŕpnutie rúk, hyperventilácia a podobne. Moja cesta najskôr smerovala ku klasickej medicíne, ktorá ponúkala len lieky do konca života.

  Hľadala som inú cestu, cestu bez liekov. Aj som našla. Objavila som Centrum zdravia. Spoznala som úžasných ľudí, ktorí mi dali nádej a vedeli mi poradiť. Pomocou metódy One Brain a s olejom Fortuna Vitae sa moja myseľ vyrovnávala. Vďaka oleju pri každom ďalšom strachu boli prejavy miernejšie. Cítila som uvoľnenie mysle, vyrovnanie. Postupom času som opäť začala žiť! Vrelo odporúčam v tomto životnom štýle (plnom stresu a chaose) piť Fortuna Vitae ako prevenciu a tým zabezpečiť organizmu silu na boj so stresom.

  Ďakujem zo srdca Jarovi a Majke že sa o mňa postarali s láskou!

  Lili., 27 r. júl 2016
 • Skončilo priberanie z vody

  S tekvicovým olejom sa sa stretla prvýkrát 4 roky dozadu, kedy 2 roky po pôrode mi začala váha zo dňa na deň stúpať nahor, pričom som sa stravovala rovnako, žiadne prejedanie, priberala som tak povediac aj z vody. Po vyšetrení krvi mi zistili zníženú činnosť štítnej žľazy, dostala som lieky, ale moja hmotnosť stále narastala. Známa mi odporučila tento olej, že ona ho užívala a veľmi jej pomohol. Tak som si ho kúpila a po mesiaci sa nárast hmotnosti zastavil a ďalší mesiac som začala pomaly a prirodzene chudnúť.

  Za rok som zhodila 10 kg, žiadny jojo efekt a taktiež sa mi zlepšila funkcia štítnej žľazy, a to mi lekárka na endokrinológii povedala, že je zbytočné si kupovať tento produkt, lebo je to len podfuk. Ja som skúsila a neľutujem, všetkým odporúčam.

  Mária júl 2016
 • Prirodzené počatie – nebolo potrebné umelé oplodnenie a vytúžené dieťatko je tu :)

  Mám problémy so štítnou žľazou, hľadala som i inú možnosť ako si hladiny hormónu upraviť, no a lekárka mi tvrdila, že nič iné ako predpisované lieky nie je. No hľadať som neprestávala, hnala nás s manželom túžba mať dieťa. Potom ako som začala užívať Fortuna Vitae som sa nielen lepšie cítila (bola som pokojnejšia, lepšie som dýchala, viac som vládala), ale podarilo sa mi i otehotnieť, i keď mi gynekológ ešte mierne upravoval liekmi hormóny. Teraz sme začali rozmýšľať o druhom dieťati, no a moje prekvapenie bolo obrovské, ked mi lekár povedal, že to vyzerá veľmi dobre a že by sa to mohlo podariť i bez hormonálnej liečby, čo dovtedy nepripúšťal.

  Pre mňa i manžela je to ten najúžasnejší elixír, vďaka ktorému sme nielen manželia, ale môžeme si hovoriť rodina.

  Ďakujeme všetkým, ktorí sa podieľali na vývoji ako i na šírení elixíru k ľudom.

  Magdaléna, 30 r. júl 2016
 • Ochorenie štítnej žľazy

  Tekvicový olej prof. Turianicu mi už pomohol dvakrát a to aj napriek tomu, že som trpela rôznymi ochoreniami štítnej žľazy. Prvý problém so štítnou žľazou sa objavil počas prvého tehotenstva, kde mi pri prvom povinnom odbere krvi moja gynekologička zistila nízku hladinu hormónu. Hneď som začala užívať olej prof. Turianicu, ktorý mi túto hladinu hormónu upravil a následne som bola aj naďalej bez akejkoľvek liečby sledovaná endokrinológom. V roku 2014 som bola tehotná po druhýkrát a opäť sa prejavili problémy so štítnou žľazou, ale tentoraz to bol autoimunitný zápal štítnej žľazy, pričom hormóny boli v norme.

  Po pôrode som začala dojčiť a dojčila som dcéru 14 mesiacov, v tomto období sa hladina hormónov začala znižovať a endokrinologička už neváhala a zahájila liečbu L-Thyroxinom 75 (1x denne). Ja som však opäť vsadila na tekvicový olej prof. Turianicu a na vlastné riziko som liečbu L-Thyroxinom nezačala. Aj napriek tomu, že hormóny nestúpali rýchlo a endokrinologička mi zvyšovala dávky liekov (ktoré som stále neužívala) sa hormóny po skončení dojčenia upravili na normál. Po poslednej kontrole u endokrinologičky (a ideálnych výsledkoch krvi) som už priznala, že lieky neberiem, ale pravidelne každé ráno nalačno užívam polievkovú lyžicu tekvicového oleja prof. Turianicu.

  Momentálne mám hormóny v norme a som bez akejkoľvek syntetickej liečby a akýchkoľvek subjektívnych negatívnych pocitov spojených s poruchou funkcie štítnej žľazy.

  Vladimíra, 36 r. júl 2016
 • Autoimunitné ochorenie štítnej žľazy a imunodeficit

  Moje problémy začali pred 4 rokmi. Únava, vyčerpanosť, prechladnutia, zhoršenie zraku, intenzívne pichanie v ľavej časti podpazušia a prsníka, ostrá, niekedy mierna bolesť v prednej časti krku spojená s jemným opuchom. Spočiatku som to pripisovala stresu z práce a môjmu imunodeficitu, s ktorým bojujem už niekoľko rokov.  Keď bolesti neprechádzali, na odporúčanie gynekológa som sa dostala na prsníkovú ambulanciu onkologického ústavu. Aké bolo moje prekvapenie, keď som sa tu dozvedela, že za všetkými týmito problémami je diagnostikované autoimunitné ochorenie štítnej žľazy a odporúčanie navštíviť endokrinologičku. Tá mi povedala, že toto ochorenie sa nelieči a mám prísť na kontrolu o pol roka. Nechcela som to nechať len tak. Surfovaním na internete som objavila stránku fortuna vitae a prečítala som si všetko o tomto výživovom produkte. Nakopla ma i recenzia pani Boženky s rovnakou diagnózou. Využila som poradenstvo, ktoré táto stránka ponúka a skonzultovala som si svoje výsledky.

  Životné šťastie v podobe tekvicového oleja s jódom profesora Turianicu bolo mojím šťastím. Užívam ho stále už 3 roky. Moje polročné návštevy u endorinologičky sa zmenili na ročné a posledné krvné výsledky sú v norme. Cítim sa oveľa lepšie. Nie som už toľko vyčerpaná a unavená. Rovnako moje výsledky od imunologičky už nie sú na hranici podnormy a zvýšená obranyschopnosť môjho organizmu spôsobila, že nie som stále chorá, naopak po fyzickej aj psychickej stránke cítim výrazné zlepšenie. A čo je pre mňa najdôležitejšie intenzívne každodenné pichanie v prednej časti krku a prsníka ustúpilo, rovnako aj opuch, hoci keď mám náročný deň sa mi dokáže pripomenúť. Pochválila ma i moja zubárka. Kúsky zubnej skloviny, ktoré mi pravidelne dopĺňala po odlomení do zubov za posledné 2 roky, už neboli potrebné. Takže moja vďaka patrí tomuto tekvicovému šťastiu, ktorému zostanem verná.

  Iveta, 47 r. júl 2016
 • Fortuna Vitae – výborný olej, jemná metóda

  V prvom rade Vám veľmi pekne ďakujem za výborný olej – Fortuna Vitae. Dcérka mala zníženú činnosť štítnej žľazy síce len miernu, ale predpísali jej hneď hormóny.

  Keďže mala vtedy len 2 rôčky nechcela som jej dávať tabletky a skúsili sme Váš olej. Brali sme ho rok a teraz má výsledky štítnej žľazy v norme.

  Veľmi sa teším a ďakujem :-). Je to úžasné keď sa dá taký problém vyriešiť takou jemnou metódou.

  Prajem krásny deň a veľmi, veľmi ďakujem.

  Mária, mamina 2 r. dievčatka apríl 2014
 • Olej Fortuna Vitae funguje!!!

  Dobrý deň, olej Fortuna Vitae funguje!!! Mala som zníženú funkciu š.ž., užívala som letrox 50. Už po týždni užívania som sa cítila veľmi zle a začala som priberať. Snažila som sa nájsť nejaké alternatívne nehormonálne riešenie. Objavila som olej fortuna vitae. Po pol roku užívania som išla k doktorovi na kontrolu a výsledky na š.ž. mám absolútne v poriadku!!! Cítim sa výborne.

  S pozdravom

  Blanka, 46 r. september 2013
 • Krvný tlak a začínajúci šedý zákal

  Dňa 25.8.2012 som bola na výstave Agrokomplex v Nitre. V jednom z pavilónov, ktorými sme prechádzali, som si vypočula časť z prednášky prof. Turianicu o príčinách porúch štítnej žľazy s možnosťou jej liečenia pomocou oleja Fortuna Vitae.

  Olej som si kúpila. Začala som ho užívať podľa doporučenia. Asi po dvoch týždňoch sa mi objavilo silné búšenie srdca. Prestala som olej užívať a po týždni-dvoch začala znovu s jeho užívaním. Búšenie sa mi už nezopakovalo. Usúdila som, že bolo reakciou na užívanie oleja.

  Bola som zvedavá, ako dopadne kontrola na endokrinológii v polovici novembra. Podľa vyjadrenia pani doktorky stav sa mi nezhoršil. Výsledky odberu krvi boli dobré. Thyroxín na štítnu žľazu neužívam, neberiem už ani lieky na tlak, ktorý mám tiež dobrý. Do tretice, kontrola na očnom – začiatky šedého zákalu – tiež dopadla dobre, Na kontrolu už nemusím chodiť.

  ĎAKUJEM!

  Doporučujem olej každému – chorým, preventívne aj zdravým.

   

  • OFICIÁLNA MEDICÍNA SA NEMÝLI, NEDAJTE SA MÝLIŤ FAKTAMI
  • FARMACEUTICKÝM SPOLOČNOSTIAM ZDRAVÍ ĽUDIA ZISKY NEPRINÁŠAJÚ
  Eva, 65 r. január 2013
 • Dostala som sa z autoimunitného ochorenia štítnej žľazy

  Asi pred štyrmi rokmi mi bolo diagnostikované autoimunitné ochorenie štítnej žľazy spolu s jej zníženou funkciou. Môj syn ma upozornil na produkt Fortuna Vitae, že sa vraj o ňom dočítal na internete a že sa ním dá úplne vyliečiť štítna žľaza. Počúvla som a dobre som urobila. Už po prvých dvoch fľašiach som začala pociťovať zmenu k lepšiemu. Váha, s ktorou som dlhší čas bojovala išla dole sama. Môj zdravotný stav sa zrazu akoby z ničoho nič zmenil. Na počudovanie mojej lekárky, ktorá tvrdila, že autoimunitné ochorenie budem mať doživotne, sa môj zdravotný stav upravil. Všetky hodnoty na endokrinológii boli asi po pol roku užívania Fortuny v norme. Pre mňa však bolo ešte väčším prekvapením, keď som si dala vyšetriť bezplatne v obchodnom dome osteoporózu. Lekár bol úplne prekvapený, lebo vzhľadom na môj pokročilý vek sa s tým ešte nestretol. Žiadne ani začínajúce známky osteoporózy, kosti boli úplne v poriadku.

  Božena, 70 r. máj 2012
 • Konečne som otehotnela

  S priateľom žijeme spolu 8 rokov. Dva roky sme intenzívne pracovali na bábätku, ale bezúspešne. U lekárov boli všetky výsledky, rovnako ako u mňa aj u priateľa, negatívne. Čo sa týka stravovania, som prísna vegánka, čo by vraj nemalo mať vplyv na moje tehotenstvo.

  Samozrejme, že som hľadala riešenie a na odporúčanie mojich známych som skúsila Fortuna Vitae – tekvicový olej s organicky viazaným jódom. Tento prípravok sa nepriečil môjmu životnému štýlu ani stravovacím zvyklostiam (neobsahuje žiadnu živočíšnu zložku). Po necelých dvoch mesiacoch sa pre mňa stal zázrak.

  !!!Vysnívané tehotenstvo bolo tu!!!

  Vy si to možno neviete predstaviť, ale ja som bola s nervami v koncoch a emocionálne na dne. Teraz som šťastná mamina zdravého polročného synčeka.

  Ilona, 27 r. máj 2012
0

Používame cookies zo služieb tretích strán na marketingové aktivity a na to, aby sme vám mohli poskytnúť lepší zážitok. Prečítajte si o tom, ako používame súbory cookie a ako ich môžete ovládať kliknutím na „Privacy Preferences“.